Vandaag werd er weer hard gewerkt in Unit 1! Dus vandaag zomaar een berichtje over wat ons bezig houdt. 
1 van onze leerlingen kon de even en oneven getallen maar niet onthouden.... Vandaar dat we vandaag aan de slag zijn geweest met het maken van 2 straten: de even en oneven straat. En daarna uitgelegd aan de klas hoe dat nu werkt: 'Oneven kan je niet eerlijk verdelen en even wel!' Met veel trots hangen de straten nu in de klas!

Ook hebben we ons weer eens verdiept in de MI: de meervoudige intelligenties. We hebben samen met de kinderen gekeken welke intelligenties er allemaal zijn, en wat daar dan allemaal bij hoort. 
Daarna kregen de kinderen een eigen MI cirkel. Want wat hoort er nu bij jou? Samen met een maatje bespraken de kinderen wat ze bij zichzelf vonden passen en kleurden zo hun eigen MI cirkel die in hun rapportfolio wordt opgenomen:


Mi1 Mi2